done_outline
error

Mikrotik

Lista
Rács
compare
Termék összehasonlítás
Rendezés
  • Alapértelmezett
  • Név (A - Z)
  • Név (Z - A)
  • Ár szerint (olcsó > drága)
  • Ár szerint (drága > olcsó)
  • Értékelés (legmagasabb)
  • Értékelés (legalacsonyabb)
  • Cikkszám (A - Z)
  • Cikkszám (Z - A)
Listázás
  • 15
  • 25
  • 50
  • 75
  • 100
Raktáron
MIKROTIK 1.25G Single Mode optical SFP modul LC connector
Nettó ár: 6 738 Ft
Bruttó ár: 8 557 Ft
Raktáron
MIKROTIK 24V 0.8A Power Supply
Nettó ár: 2 818 Ft
Bruttó ár: 3 579 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS317 (16SFP+, 1GbE management ) Rack kivitel 1U
Nettó ár: 110 565 Ft
Bruttó ár: 140 418 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM 1U rack
Nettó ár: 58 500 Ft
Bruttó ár: 74 295 Ft
Raktáron
MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver
Nettó ár: 5 051 Ft
Bruttó ár: 6 414 Ft
Raktáron
MIKROTIK LtAP mini LTE kit 802.11n access point + LTE modem (RB912R-2ND-LTM&R11E-LTE)
Nettó ár: 34 439 Ft
Bruttó ár: 43 738 Ft
Raktáron
MIKROTIK RouterBOARD SXT G 5HPnD SAr2
Nettó ár: 26 733 Ft
Bruttó ár: 33 951 Ft
Raktáron
MIKROTIK SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
Nettó ár: 17 172 Ft
Bruttó ár: 21 808 Ft
Raktáron
MIKROTIK Switch Cloud Smart CSS326 (24GbitLAN, 2SFP+) Rack kivitel
Nettó ár: 44 955 Ft
Bruttó ár: 57 092 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezeték nélküli Router RouterBOARD CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Nettó ár: 41 414 Ft
Bruttó ár: 52 596 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router 5 x 10/100 RJ45 RouterBOARD RB750 r2
Nettó ár: 12 377 Ft
Bruttó ár: 15 718 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011UiAS-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps, 1 x SFP, microUSB rack
Nettó ár: 32 977 Ft
Bruttó ár: 41 880 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB3011UiAS-RM 10 x 1000 Mbps 1 x SFP, 1 x USB
Nettó ár: 49 311 Ft
Bruttó ár: 62 625 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB4011IGS+RM 10 x Gigabites port, 1 x SFP+, RJ45 soros port, Rack L5
Nettó ár: 55 008 Ft
Bruttó ár: 69 860 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB750Gr3
Nettó ár: 17 560 Ft
Bruttó ár: 22 301 Ft
Tételek: 1 - 15 / 76 (6 oldal)