done_outline
error

Mikrotik

Lista
Rács
compare
Termék összehasonlítás
Rendezés
  • Alapértelmezett
  • Név (A - Z)
  • Név (Z - A)
  • Ár szerint (olcsó > drága)
  • Ár szerint (drága > olcsó)
  • Értékelés (legmagasabb)
  • Értékelés (legalacsonyabb)
  • Cikkszám (A - Z)
  • Cikkszám (Z - A)
Listázás
  • 15
  • 25
  • 50
  • 75
  • 100
Raktáron
MIKROTIK 24V 0.8A Power Supply
Nettó ár: 2 555 Ft
Bruttó ár: 3 245 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch (8GbitLAN+PoE, 4SFP) Desktop kivitel (CRS112-8P-4S-IN)
Nettó ár: 45 516 Ft
Bruttó ár: 57 806 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch - CRS305-1G-4S+IN - 1 Gbit Lan, 4SFP+
Nettó ár: 37 863 Ft
Bruttó ár: 48 086 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch 112-8G-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 8xGigabit LAN, 4xSFP
Nettó ár: 35 319 Ft
Bruttó ár: 44 855 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS106 (5x 1.25Gbps SFP, 1xGigabit Ethernet / SFP combo) Desktop kivitel
Nettó ár: 15 629 Ft
Bruttó ár: 19 849 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS317 (16SFP+, 1GbE management ) Rack kivitel 1U
Nettó ár: 101 111 Ft
Bruttó ár: 128 411 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM 1U rack
Nettó ár: 50 615 Ft
Bruttó ár: 64 281 Ft
Raktáron
MIKROTIK CRS212-1G-10S-1S+IN
Nettó ár: 55 451 Ft
Bruttó ár: 70 423 Ft
Raktáron
MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver
Nettó ár: 4 451 Ft
Bruttó ár: 5 653 Ft
Raktáron
MIKROTIK RouterBOARD SXT G 5HPnD SAr2
Nettó ár: 25 970 Ft
Bruttó ár: 32 982 Ft
Raktáron
MIKROTIK SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
Nettó ár: 15 540 Ft
Bruttó ár: 19 736 Ft
Raktáron
MIKROTIK Switch 5x1000 Mbps + 1xSFP (RB260GS)
Nettó ár: 11 422 Ft
Bruttó ár: 14 506 Ft
Raktáron
MIKROTIK Switch 5x1000 Mbps + 1xSFP+ PoE (RB260GSP)
Nettó ár: 14 874 Ft
Bruttó ár: 18 890 Ft
Raktáron
MIKROTIK Switch Cloud Smart CSS326 (24GbitLAN, 2SFP+) Rack kivitel
Nettó ár: 36 051 Ft
Bruttó ár: 45 784 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011iL-in 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps
Nettó ár: 25 493 Ft
Bruttó ár: 32 376 Ft
Tételek: 1 - 15 / 76 (6 oldal)