done_outline
error

Mikrotik

Lista
Rács
compare
Termék összehasonlítás
Rendezés
  • Alapértelmezett
  • Név (A - Z)
  • Név (Z - A)
  • Ár szerint (olcsó > drága)
  • Ár szerint (drága > olcsó)
  • Értékelés (legmagasabb)
  • Értékelés (legalacsonyabb)
  • Cikkszám (A - Z)
  • Cikkszám (Z - A)
Listázás
  • 15
  • 25
  • 50
  • 75
  • 100
Raktáron
MIKROTIK 1.25G Single Mode optical SFP modul LC connector
Nettó ár: 8 758 Ft
Bruttó ár: 11 123 Ft
Raktáron
MIKROTIK 24V 0.8A Power Supply
Nettó ár: 2 742 Ft
Bruttó ár: 3 482 Ft
Raktáron
MIKROTIK 24V 2,5A Power Supply
Nettó ár: 6 649 Ft
Bruttó ár: 8 444 Ft
Raktáron
MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver
Nettó ár: 6 849 Ft
Bruttó ár: 8 698 Ft
Raktáron
MIKROTIK RouterBOARD SXTG 5 AC kliens, Level 3 (kültéri)
Nettó ár: 23 521 Ft
Bruttó ár: 29 872 Ft
Raktáron
MIKROTIK RouterBOARD SXTG AC SA kliens, Level 4 (kültéri)
Nettó ár: 43 386 Ft
Bruttó ár: 55 100 Ft
Raktáron
MIKROTIK SFP RJ45 10/100/1000M copper module
Nettó ár: 11 089 Ft
Bruttó ár: 14 083 Ft
Raktáron
MIKROTIK SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
Nettó ár: 21 889 Ft
Bruttó ár: 27 799 Ft
Raktáron
MIKROTIK Switch 5x1000 Mbps + 1xSFP+ PoE (RB260GSP)
Nettó ár: 20 957 Ft
Bruttó ár: 26 615 Ft
Raktáron
MIKROTIK Switch Cloud Smart CSS326 (24GbitLAN, 2SFP+) Rack kivitel
Nettó ár: 57 719 Ft
Bruttó ár: 73 303 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezeték nélküli Router RouterBOARD CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Nettó ár: 53 636 Ft
Bruttó ár: 68 118 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router 5 x 10/100 RJ45 RouterBOARD RB750 r2
Nettó ár: 16 750 Ft
Bruttó ár: 21 272 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011iL-in 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps
Nettó ár: 32 934 Ft
Bruttó ár: 41 826 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011IL-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps, rack
Nettó ár: 35 287 Ft
Bruttó ár: 44 815 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB750Gr3
Nettó ár: 21 529 Ft
Bruttó ár: 27 341 Ft
Tételek: 1 - 15 / 76 (6 oldal)