done_outline
error

Mikrotik

Lista
Rács
compare
Termék összehasonlítás
Rendezés
  • Alapértelmezett
  • Név (A - Z)
  • Név (Z - A)
  • Ár szerint (olcsó > drága)
  • Ár szerint (drága > olcsó)
  • Értékelés (legmagasabb)
  • Értékelés (legalacsonyabb)
  • Cikkszám (A - Z)
  • Cikkszám (Z - A)
Listázás
  • 15
  • 25
  • 50
  • 75
  • 100
Raktáron
MIKROTIK 1.25G Single Mode optical SFP modul LC connector
Nettó ár: 8 702 Ft
Bruttó ár: 11 052 Ft
Raktáron
MIKROTIK 24V 0.8A Power Supply
Nettó ár: 2 708 Ft
Bruttó ár: 3 440 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch 309-1G-8S+IN (8SFP+,1GbitLAN)
Nettó ár: 93 030 Ft
Bruttó ár: 118 148 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS317 (16SFP+, 1GbE management ) Rack kivitel 1U
Nettó ár: 170 310 Ft
Bruttó ár: 216 294 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS328 (24GbitLAN + PoE , 4SFP+) Rack kivitel
Nettó ár: 190 365 Ft
Bruttó ár: 241 764 Ft
Raktáron
MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver
Nettó ár: 6 083 Ft
Bruttó ár: 7 725 Ft
Raktáron
MIKROTIK Switch 5x1000 Mbps + 1xSFP (RB260GS)
Nettó ár: 14 941 Ft
Bruttó ár: 18 975 Ft
Raktáron
MIKROTIK Switch 5x1000 Mbps + 1xSFP+ PoE (RB260GSP)
Nettó ár: 20 702 Ft
Bruttó ár: 26 291 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezeték nélküli Router RouterBOARD CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Nettó ár: 52 523 Ft
Bruttó ár: 66 704 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011IL-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps, rack
Nettó ár: 35 489 Ft
Bruttó ár: 45 071 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011UiAS-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps, 1 x SFP, microUSB rack
Nettó ár: 42 082 Ft
Bruttó ár: 53 444 Ft
Raktáron
MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB750Gr3
Nettó ár: 21 274 Ft
Bruttó ár: 27 018 Ft
Raktáron
MIKROTIK Wireless Access Point falra szerelhető (RBCAP2ND)
Nettó ár: 18 581 Ft
Bruttó ár: 23 598 Ft
Raktáron
MIKROTIK Wireless Router RouterBOARD (hAP ac) RB962UiGS-5HacT2HnT
Nettó ár: 45 633 Ft
Bruttó ár: 57 954 Ft
Raktáron
MIKROTIK Wireless Router RouterBOARD (hAP) RB951Ui-2nD
Nettó ár: 15 818 Ft
Bruttó ár: 20 088 Ft
Tételek: 1 - 15 / 76 (6 oldal)