done_outline
error

Mikrotik

Lista
Rács
compare
Termék összehasonlítás
Rendezés
  • Alapértelmezett
  • Név (A - Z)
  • Név (Z - A)
  • Ár szerint (olcsó > drága)
  • Ár szerint (drága > olcsó)
  • Értékelés (legmagasabb)
  • Értékelés (legalacsonyabb)
  • Cikkszám (A - Z)
  • Cikkszám (Z - A)
Listázás
  • 15
  • 25
  • 50
  • 75
  • 100
Rendelésre
MIKROTIK 1.25G Single Mode optical SFP modul LC connector
Nettó ár: 6 651 Ft
Bruttó ár: 8 447 Ft
Raktáron
MIKROTIK 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm (S-35LC20D/S-53LC20D)
Nettó ár: 20 813 Ft
Bruttó ár: 26 432 Ft
Raktáron
MIKROTIK 10G, 1310nm Dual LC connector, 10km, SM, DDM (S+31DLC10D)
Nettó ár: 40 566 Ft
Bruttó ár: 51 519 Ft
Raktáron
MIKROTIK 24V 0.8A Power Supply
Nettó ár: 2 789 Ft
Bruttó ár: 3 542 Ft
Raktáron
MIKROTIK 24V 2,5A Power Supply
Nettó ár: 5 095 Ft
Bruttó ár: 6 471 Ft
Raktáron
MIKROTIK BaseBox 2 RouterBOARD 912UAG with 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, USB, miniPCIe, 2Ghz 802.11b/g/n
Nettó ár: 25 143 Ft
Bruttó ár: 31 932 Ft
Rendelésre
MIKROTIK Cloud Core Router CCR1072 (1 GbitLAN, 8 SFP+, 16GB)
Nettó ár: 829 863 Ft
Bruttó ár: 1 053 926 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch (8GbitLAN+PoE, 4SFP) Desktop kivitel (CRS112-8P-4S-IN)
Nettó ár: 49 767 Ft
Bruttó ár: 63 204 Ft
Rendelésre
MIKROTIK Cloud Router Switch - CRS305-1G-4S+IN - 1 Gbit Lan, 4SFP+
Nettó ár: 41 404 Ft
Bruttó ár: 52 583 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch 112-8G-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 8xGigabit LAN, 4xSFP
Nettó ár: 38 616 Ft
Bruttó ár: 49 042 Ft
Rendelésre
MIKROTIK Cloud Router Switch 309-1G-8S+IN (8SFP+,1GbitLAN)
Nettó ár: 75 285 Ft
Bruttó ár: 95 612 Ft
Rendelésre
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS106 (5x 1.25Gbps SFP, 1xGigabit Ethernet / SFP combo) Desktop kivitel
Nettó ár: 17 094 Ft
Bruttó ár: 21 709 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS317 (16SFP+, 1GbE management ) Rack kivitel 1U
Nettó ár: 110 040 Ft
Bruttó ár: 139 751 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM 1U rack
Nettó ár: 55 071 Ft
Bruttó ár: 69 940 Ft
Raktáron
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS328 (24GbitLAN + PoE , 4SFP+) Rack kivitel
Nettó ár: 110 040 Ft
Bruttó ár: 139 751 Ft
Tételek: 1 - 15 / 76 (6 oldal)