done_outline
error

Zyxel

Lista
Rács
compare
Termék összehasonlítás
Rendezés
  • Alapértelmezett
  • Név (A - Z)
  • Név (Z - A)
  • Ár szerint (olcsó > drága)
  • Ár szerint (drága > olcsó)
  • Értékelés (legmagasabb)
  • Értékelés (legalacsonyabb)
  • Cikkszám (A - Z)
  • Cikkszám (Z - A)
Listázás
  • 15
  • 25
  • 50
  • 75
  • 100
Raktáron
ZYXEL 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
Nettó ár: 60 441 Ft
Bruttó ár: 76 760 Ft
Raktáron
Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module (LC)
Nettó ár: 36 157 Ft
Bruttó ár: 45 919 Ft
Raktáron
Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module (LC)
Nettó ár: 28 535 Ft
Bruttó ár: 36 240 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 16x100Mbps ebből 8port POE (130w)
Nettó ár: 32 394 Ft
Bruttó ár: 41 140 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x1000Mbps + 4x10GbE SFP+ port L2+ Menedzselhető
Nettó ár: 231 735 Ft
Bruttó ár: 294 303 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 48x1000Mbps+2xSFP+4x1000Mbps/SFP Menedzselhető L2
Nettó ár: 154 350 Ft
Bruttó ár: 196 025 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps
Nettó ár: 5 028 Ft
Bruttó ár: 6 386 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps
Nettó ár: 6 383 Ft
Bruttó ár: 8 106 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps ebből 4port POE (60w)
Nettó ár: 21 800 Ft
Bruttó ár: 27 687 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps webmanaged switch
Nettó ár: 7 570 Ft
Bruttó ár: 9 614 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x1000Mbps
Nettó ár: 7 415 Ft
Bruttó ár: 9 417 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x1000Mbps
Nettó ár: 8 392 Ft
Bruttó ár: 10 657 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x1000Mbps ebből 4port POE (60w)
Nettó ár: 26 214 Ft
Bruttó ár: 33 292 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x1000Mbps GbE L2 smart switch, desktop, fanless
Nettó ár: 19 059 Ft
Bruttó ár: 24 205 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x1000Mbps L2 PoE Smart Switch, 802.3at, desktop, fanless
Nettó ár: 30 846 Ft
Bruttó ár: 39 174 Ft
Tételek: 1 - 15 / 95 (7 oldal)