done_outline
error

Zyxel

Lista
Rács
compare
Termék összehasonlítás
Rendezés
  • Alapértelmezett
  • Név (A - Z)
  • Név (Z - A)
  • Ár szerint (olcsó > drága)
  • Ár szerint (drága > olcsó)
  • Értékelés (legmagasabb)
  • Értékelés (legalacsonyabb)
  • Cikkszám (A - Z)
  • Cikkszám (Z - A)
Listázás
  • 15
  • 25
  • 50
  • 75
  • 100
Raktáron
ZYXEL 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
Nettó ár: 61 855 Ft
Bruttó ár: 78 555 Ft
Raktáron
Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module (LC)
Nettó ár: 40 312 Ft
Bruttó ár: 51 196 Ft
Raktáron
Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module (LC)
Nettó ár: 28 556 Ft
Bruttó ár: 36 267 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető
Nettó ár: 114 135 Ft
Bruttó ár: 144 951 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) hybird mode, standalone vagy NebulaFlexSmart Menedzselhető (375W)
Nettó ár: 139 440 Ft
Bruttó ár: 177 089 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) standalone vagy NebulaFlex Cloud Smart Menedzselhető
Nettó ár: 66 876 Ft
Bruttó ár: 84 933 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x Gigabit POE + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető (375W POE)
Nettó ár: 217 035 Ft
Bruttó ár: 275 634 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 48x Giagbit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) hybird mode, standalone vagy NebulaFlex Cloud Menedzselhető
Nettó ár: 112 350 Ft
Bruttó ár: 142 685 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 48x Gigabit POE + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető (375W POE)
Nettó ár: 310 275 Ft
Bruttó ár: 394 049 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps ebből 4port POE (60w)
Nettó ár: 21 656 Ft
Bruttó ár: 27 503 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps webmanaged switch
Nettó ár: 6 660 Ft
Bruttó ár: 8 458 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x Gigabit POE + 2x Gigabit Combo (RJ45/SFP) standalone vagy NebulaFlex Cloud Smart Menedzselhető (130W)
Nettó ár: 70 189 Ft
Bruttó ár: 89 140 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x1000Mbps
Nettó ár: 6 494 Ft
Bruttó ár: 8 247 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x1000Mbps ebből 4port POE (60w)
Nettó ár: 26 723 Ft
Bruttó ár: 33 938 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch GS1350-26HP, 26 Port managed CCTV PoE, long range, 375W
Nettó ár: 130 830 Ft
Bruttó ár: 166 154 Ft
Tételek: 1 - 15 / 95 (7 oldal)