done_outline
error

Zyxel

Lista
Rács
compare
Termék összehasonlítás
Rendezés
  • Alapértelmezett
  • Név (A - Z)
  • Név (Z - A)
  • Ár szerint (olcsó > drága)
  • Ár szerint (drága > olcsó)
  • Értékelés (legmagasabb)
  • Értékelés (legalacsonyabb)
  • Cikkszám (A - Z)
  • Cikkszám (Z - A)
Listázás
  • 15
  • 25
  • 50
  • 75
  • 100
Raktáron
ZYXEL 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
Nettó ár: 63 448 Ft
Bruttó ár: 80 579 Ft
Raktáron
Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module (LC)
Nettó ár: 29 288 Ft
Bruttó ár: 37 196 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető
Nettó ár: 114 660 Ft
Bruttó ár: 145 618 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) hybird mode, standalone vagy NebulaFlexSmart Menedzselhető (375W)
Nettó ár: 143 010 Ft
Bruttó ár: 181 623 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) standalone vagy NebulaFlex Cloud Smart Menedzselhető
Nettó ár: 68 586 Ft
Bruttó ár: 87 104 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 24x Gigabit POE + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető (375W POE)
Nettó ár: 215 985 Ft
Bruttó ár: 274 301 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 48x Giagbit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) hybird mode, standalone vagy NebulaFlex Cloud Menedzselhető
Nettó ár: 115 185 Ft
Bruttó ár: 146 285 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 48x Gigabit + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető
Nettó ár: 252 840 Ft
Bruttó ár: 321 107 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 48x Gigabit POE + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető (375W POE)
Nettó ár: 307 965 Ft
Bruttó ár: 391 116 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 48x Gigabit POE + 4x Gigabit Combo hybird mode, standalone vagy NebulaFlexSmart Menedzselhető (375W)
Nettó ár: 211 260 Ft
Bruttó ár: 268 300 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps
Nettó ár: 5 295 Ft
Bruttó ár: 6 724 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps ebből 4port POE (60w)
Nettó ár: 21 211 Ft
Bruttó ár: 26 937 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 5x1000Mbps webmanaged switch
Nettó ár: 6 827 Ft
Bruttó ár: 8 670 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x Gigabit POE + 2x Gigabit Combo (RJ45/SFP) standalone vagy NebulaFlex Cloud Smart Menedzselhető (130W)
Nettó ár: 71 983 Ft
Bruttó ár: 91 418 Ft
Raktáron
ZYXEL Switch 8x1000Mbps
Nettó ár: 6 660 Ft
Bruttó ár: 8 458 Ft
Tételek: 1 - 15 / 95 (7 oldal)